Reference

Spolupráce s Vaší firmou, obchodním zástupcem i technikem byla na velmi profesionální úrovni. Firmou připravený harmonogram výměny 44 kusů vstupních dveří do bytů, vycházející z potřeb obyvatel, byl dodržen. Odvedená práce – příprava, dodávka dveří i kování, samotná montáž i každodenní úklid – byla kvalitní. Ocenili jsme osobní přístup, vstřícnost a pružnost při řešení našich osobních požadavků. Lze tedy konstatovat, že dodávka a montáž za téměř 700 000 Kč proběhla k naší plné spokojenosti. Děkujeme.
Mgr. Marie Sauerová - předseda SVD Studénka
Za spokojené zákazníky z našeho SBD Třinec předseda samosprávy č.7 a člen představenstva SBD Třine

Dobrý den, posílám vyjádřeni ke zkušenostem s fa SYSTEM PERSONAL GUARD s.r.o., se sídlem Ostrava Přívoz, zastoupenou pí.Jedlovcovou, která nám prováděla výměnu vstupních dveří do bytu členů našeho SVJ/SBD Třinec samospráva č.7.Jednalo se o cca 35 kusů protipožárních a bezpečnostních dveří v hodnotě 480 000 .- Kč. Fa jsem oslovil na doporučení, jednáni bylo jasné, vstřícné, věcné. Náš záměr byl ten, aby dveře i kování splňovaly současně bezpečnostní podmínky, nemuseli jsme bourat zárubně a také přijatelná cena. Ve všech parametrech jsme byli spokojeni, poradili nám a my vybrali odpovídající standart pro všechny, ten byl hrazen z fondu oprav, kdo chtěl něco navíc, tak si doplatil. Před akci prošel technik p.Divina všechny zárubně, neboť byly obavy ze strany některých členů, že to jejich stav nedovolí. Byli jsme ujištěni, že si s tím poradí. Vše bylo rychle, dobře z organizované a precizní. Po skončeni prací osobně prošel p.Divina byt po bytu a zkontroloval, zda je vše v pořádku. Oceňuji jak jejich řemeslnou odbornost, tak i přístup a jednání. Všichni byli spokojeni a já mohu jenom doporučit spolupráci s touto firmou. V brzké době budeme pokračovat na dalších výměnách dveří.

Bronislav Strokosz
Jsme bytové družstvo HAŠKOVA 742/26, KARVINÁ,RÁJ a realizovali jsme výměnu dveří do bytovek. Rozhodli jsme se pro firmu SYSTEM PERSONAL GUARD s.r.o., a byla to dobrá volba.Vedení firmy a jejich zástupci jsou na špičkové úrovni, jednání byla rychlá, informace dostačující, výběr dveří ukázkou nám zjednodušilo rozhodnutí.Nájemníci si mohli vybrat z několika druhů, jak provedení barev, tak kvality. Dveře máme provedené ve dvojí barvě a splňují vše co mají. Jak bezpečnost, tak protipožární, tak hlučnost. I cena dveří byla výhodná, volili jsme dobře.
Jsme spokojeni a můžeme jen chválit a doporučit.
Přeji všem pracovníkům firmy hodně dalších pracovních úspěchů.
S pozdravem
Dana Hynková - předseda družstva
Za BD Slezská 737,Třinec

Chtěla bych jménem celého našeho družstva poděkovat za perfektní práci při hromadném zabezpečení 37mi bytových jednotek v našem domě.
Jednání s obchodním zástupcem i technikem bylo nejen na profesionální úrovni, ale i na úrovni osobního až přátelského přístupu.
Byl dodržen původní rozpočet, bez neustálého navyšování, jak je dnes obvyklé u mnoha jiných firem. Rovněž nebyl přetažen ani termín naplánované realizace přičemž technici pracovali velmi precizně a dbali na každý detail.
Celá zakázka byla v hodnotě 518000,-kč. Jednohlasně jsme se ale na domovní schůzi shodli, že to byla velmi dobrá investice a dobrá volba firmy. Navíc tato firma nám byla doporučena jiným BD a tak nyní již po osobní skvělé zkušenosti můžeme vřele doporučit i my.

Zdeňka Wilhelmová - Předseda