Reference

Bydlím v paneláku, kde na chodbě nejsou okna. S manželem jsme proto již delší dobu přemýšleli o protipožárních dveřích. Obrátili jsme se na základě doporučení naší známé na firmu System Personal Guard s.r.o. Teď můžeme doporučit zase my.
Pěchulovi,Bohumín
Chtěli bychom poděkovat za vstřícný a trpělivý přístup p. Adamova, který nám byl nápomocný při výběru bezpečnostních dveří. Ochotně nám zodpověděl všechny otázky a vše nám důkladné vysvětlil i po technické stránce. Taky nás mile překvapilo, že jsme měli bezpečnostní dveře namontované ještě ten den, aniž bychom museli cokoli platit předem.
Pospíšilovi, Ostrava
S dveřmi jsem velmi spokojená. Měla jsem staré vchodové dveře, které už byly v takovém stavu, že je bylo zbytečné i zamykat. Nové dveře teď i navíc kvalitně těsní, i když byly namontovány na původní zárubeň. Pan Novák, který mi je montoval, byl opravdu precizní a navíc rychlý. Jsem maximálně spokojená. Tyto bezpečnostní dveře rozhodně doručuji..
p. Ježová,Bohumín
Před čtyřmi roky jsme si koupili vstupní dveře do bytu asi za 4000,- Kč. Teď jsme museli koupit nové, protože se nám vylomily z pantů. Nakonec jsme se dozvěděli, že ty dveře ani nebyly určeny jako vstupní dveře do bytu, i když je nám tak prodali. Bezpečnostní dveře, které máme, teď jsou nesrovnatelně lepší a bytelnější. Sice dražší, ale fakt stojí za to..
p. Šimková,Karviná