Bezpečnostní dveře

3 bodové

od 10 990 Kč
od 11 990 Kč

10 bodové

od 14 300 Kč

11 bodové

od 12 200 Kč

14 bodové

od 15 200 Kč

Netvrdíme, že bezpečnostní dveře jsou levné. Je to investice. Naše bezpečnostní dveře jsou však jedny z nejlevnějších na trhu a přesto garantujeme kvalitu a splnění všech přísných norem, které jsou na bezpečnostní dveře stanoveny státní zkušebnou.

Klíčovým faktorem toho, že jsou naše bezpečnostní dveře za příznivou cenu, je výběr českého výrobce. Bezpečnostní dveře byly českým výrobcem navrženy a jsou v ČR vyráběny.
Taktéž se zaměřujeme na praktičnost, kvalitu a osvědčené prvky. Novinky uvádíme na trh až když jsou důkladně prověřené. Nedostaneme Vás tak do slepé uličky použitím módních trendů, které nejsou zatím osvědčené.

I přesto, že klademe důraz na praktičnost, záleží nám také také na designu a naše bezpečnostní dveře nabízíme s několika druhy povrchové úpravy.
Umíme bezpečnostní dveře přizpůsobit individuálním požadavkům i v netypickém prostředí. Stále zaručujeme splnění všech certifikátů a kontrol, které musí v 2. a 3. bezpečnostní třídě splňovat.

Naše společnost není v oboru rozhodně nová. K dnešnímu dni máme namontováno přibližně 10 tisíc dveří. Montujeme výhradně certifikované české bezpečnostní dveře.
Po namontování vstupních bezpečnostních dveří obdržíte platné certifikáty a atesty dle aktuálních norem ČSN. Tyto certifikáty Vám předloží obchodní zástupce na vyžádání i při konzultaci.
Dodáváme bezpečnostní dveře v různých typech. Plně se přizpůsobíme Vašim požadavkům. Nabízíme  dveře  2. a 3. bezpečnostní třídy (nejvyšší třídy odolnosti proti vloupání dle ČSN norem)

V naší nabídce najdete velký výběr  bezpečnostních  dveří do bytu  za ceny, které přizpůsobíme Vašim požadavkům. Dodáváme všechny druhy vstupních dveří – bezpečnostní dveře do bytu (vstupní bytové dveře), interiérové dveře, protipožární dveře.
Dodací lhůty jsou do 48 hodin od objednání. Při výběru ze skladových zásob garantujeme montáže do 24 hodin od objednání. Při atypickém rozměru a dvoubarevném provedení je dodávka do 7 mi pracovních dnů.
Dopravné v Ostravě a okolí je v ceně zakázky.
Vchodové dveře se usazují do stávajících zárubní, pokud jsou stávající zárubně vyhovující. Nutno vždy posoudit obchodním zástupcem. V drtivé většině stávající zárubně vyhovují požadavkům. Technikem jsou při montáži upraveny pro osazení speciálními bezpečnostními prvky.
Nevyhovující zárubně vyměňujeme samozřejmě také, dle přání zákazníka. Cenovou kalkulaci Vám obchodní zástupce předloží na místě. Konzultace, výjezd a zaměření dveří je bezplatné.

Chci poptat
Chci dveře včetně alarmu