Zabezpečení pro bytová družstva

Naše firma je dlouholetým specialistou na zabezpečování celých bytových družstev a společenství vlastníků jednotek.

• Při zabezpečování BD, SVJ se setkáváme vždy s jinými požadavky a ve všech případech se snažíme maximálně vyhovět všem účastníkům BD a SVJ.  Jelikož mnoho družstev řeší i finanční stránku věci, jsme schopni pro BD a SVJ ve spolupráci s velkou finanční společností vyjednat výhodný úvěr s úročením již od 0.89%. Kromě toho můžeme výhodně pře-financovat již stávající úvěry a vytvořit tak kapitál např. na bezpečnostní dveře pro nájemníky.

• Jelikož se jedná o zabezpečování více lidí s různými názory najednou, nabízíme vždy možnost bezplatné prezentace celých dveří přímo na schůzi nájemníků. Po zkušenostech s již zabezpečenými BD a SVJ víme, jak nájemníci ocení, když to, co kupují mohou nejdříve vidět a dveře si osahat. Jelikož je dnes doba uspěchaná, je obtížné svolat nájemníky na schůzi, natož aby si člověk našel čas zajít se podívat na naší prodejnu. Protože to chápeme, tak vám tento čas rádi ušetříme, přijedeme, přivezeme dveře i se všemi komponenty a zodpovíme všechny vaše dotazy.

• Přečtete si co o nás napsali předsedové jednotlivých BD aSVJ které jsme již realizovali…

• V případě, že budete mít zájem o koupi našeho zabezpečení, bude Vám přidělen osobní poradce, který Vám s uskutečněním komplexního zabezpečení Vašeho domova, nebo firmy pomůže od začátku (výběru typu zabezpečení, sepsání objednávky), až do konce (montáž, předání a zaplacení).

Chci poptat

Naše realizace pro bytová družstva

Karviná, ulice Prameny

Realizovali jsme

více

Karviná, ulice Slovenská

Realizovali jsme

více

Ostrava, ulice Želazného

Realizovali jsme

více
více referencí družstev