Elektronické zabezpečení

V dnešní době, kdy nám elektronika umožňuje nevídané věci, uvažuje množství lidí o elektronickém zabezpečení svého domova.

• Elektronické zabezpečení má množství výhod. Ta největší je ve variabilitě a v tom, že o svém domově můžete mít přehled odkudkoli ze světa a zároveň pořizovat a ukládat fotky, nebo videa ve vysoké kvalitě, kdy tyto data poslouží, jako důkazní materiál v řízení proti pachateli a rovněž pro pojišťovny.

• Elektronickým zabezpečením lze chránit domov, jak před zloději, tak před požárem. Díky variabilitě lze ale chránit domov i před záplavami, úniky plynu a mnoho dalšího. Elektronickým systémem lze zabezpečit dům, chatu, garáž, pozemek, panelový dům i komerční prostory. Je tedy vhodný pro jednotlivce, ale i bytová družstva, společenství vlastníků jednotek a majitelů firemních kanceláří a výrobních hal. A například díky infra bránám lze zajistit pozemek i v chráněné krajinné oblasti, kde úřady nedovolují stavbu plotu.

• V případě, že budete mít zájem o koupi našeho zabezpečení, bude Vám přidělen osobní poradce, který Vám s uskutečněním komplexního zabezpečení Vašeho domova, nebo firmy pomůže od začátku (výběru typu zabezpečení, sepsání objednávky), až do konce (montáž,předání a zaplacení).

Chci poptat

Elektronické systémy

Domácí alarm

Digitální kukátka

Kamerové systémy

Fotopasti

Komponenty

Chci dveře včetně alarmu