Bezpečnostní doplňky

Bezpečnostní doplňky jsou určeny, jako nedílná součást bezpečnostních dveří pro komplexní zabezpečení.

• I zde nabízíme vysokou variabilitu přičemž všechny naše doplňky splňují bezpečnostní normy a jsou certifikované v různých bezpečnostních třídách.

• Doplňky lze použít ve výjimečných případech i samostatně a to např. při montáži na již bezpečnostní dveře v případě, že je již máte a potřebujete pouze obměnit např. zámkový systém apod. V případě montáže např. bezpečnostního kování, nebo vložky do starých ne-bezpečnostních dveří je s ohledem na bezpečnost bezpředmětné.

• V případě, že budete mít zájem o koupi našeho zabezpečení, bude Vám přidělen osobní poradce, který vám s uskutečněním komplexního zabezpečení Vašeho bytu pomůže od začátku (výběru typu zabezpečení, sepsání objednávky), až do konce (montáž, předání a zaplacení).

Tip.: Jelikož se často lidé domnívají, že mají bezpečnostní dveře, zámky a to nejen v případě, že se jedná o dveře staré někdy i 40 až 50 let, ale i v případě nově pořízených dveří (ať už zakoupených od podvodných prodejců, nebo v marketu), doporučujeme si dveře vždy nechat zkontrolovat specialistou v oboru a popřípadě si nechat poradit s kvalitnějším zabezpečením. Více v naší poradně….

Chci poptat

Bezpečnostní doplňky

Bezpečnostní kování

Bezpečnostní vložky

Bezpečnostní zámky

Chci kompletní bezpečnostní dveře